O náramku

Náramek pro každou ženu

K čemu je cyklický náramek?

Cyklický náramek je vhodný pro každou ženu, protože všechny jsme prostě..cyklické. Díky němu si můžeš okamžitě a snadno připomenout s jakými dary zrovna pracuješ a jakým výzvám čelíš. Jednoduše si ho připni na zápěstí a při každém pohledu na něj si vzpomeneš, ve které fázi se nacházíš a že to, co aktuálně prožíváš, k tomu prostě patří

Toto uvědomění ti přinese zklidnění, pohodu a vyrovnanost. Když si budeš vědoma sebe sama jako cyklické ženy, nebudeš mít výčitky z momentálního poklesu energie, kreativity nebo náladovosti. Budeš vědět, proč se to děje a že je to úplně v pořádku.

Cyklický náramek využijí ženy každého věku. Je to také skvělý dárek:

 • pro dceru k první menstruaci (menarché), neteř nebo kamarádku,
 • pro ženské kruhy, semináře a kurzy – Zde nabízím množstevní slevu. Pro konkrétní nabídku mne prosím kontaktujte zde.
  Cyklický náramek vaši ženskou komunitu obohatí a propojí. Je to unikátní symbol ženství, který může každá klientka nosit denně s sebou a připomínat si tak vše, co se díky vám naučila. Zároveň tak zůstanou všechny účastnice symbolicky propojené a  nadále spolu.
 • od muže
  Darováním cyklického náramku své partnerce jí dáš mnohem víc než jenom originální šperk. Daruješ jí sebepoznání, které jí změní život. Díky vědomí cykličnosti pozná sebe sama a svůj cyklus a bude tak mít vyrovnanější, spokojenější život i naplněné vztahy. A vztahy jsou přece to nejdůležitější, na čem nám v životě záleží.
  MŮJ TIP: Chceš mít přehledný návod, jak pochopit zdánlivě nelogický svět žen? Stáhni si můj e-book Manuál k ženě. Prvních 100 e-booku je ZDARMA.

Jak náramek používat?

Je to velmi jednoduché! Náramek se skládá ze čtyř barevných proužků, z nichž každý symbolizuje jednu fázi ženského měsíčního cyklu – jaro, léto, podzimzimu. Přívěsek se připíná na ten proužek, který odpovídá tvé aktuální fázi.  A jak poznáš, ve které fázi se nacházíš?

Cyklus si můžeš zjednodušeně rozdělit do 4 týdnů, které podle narůstající či klesající energie mohou symbolicky představovat roční období (jaro, léto, podzim zima), nebo části dne (ráno, poledne, večer, noc)

Nejlépe se pozná menstruační fáze – modrá barva, ZIMA. Když menstruace skončí, přeložíš si přívěšek na zelenou část symbolizující JARO a dynamickou fázi. Zhruba uprostřed cyklu v období ovulace je na řadě žlutá část náramku symbolizující LÉTO. A když ti ubývá energie a narůstá náladovost, přichází PODZIM a bude nejspíš čas přeložit přívěšek na růžový proužek – předmenstruační kreativní fáze.

A k čemu to slouží?

 1. Překládání přívěsku ti pomůže zvědomit si aktuálně prožívanou fázi. Konečně tak budeš vědět, proč se cítíš tak, jak se cítíš. Budeš mít se sebou soucit, pokud vše nejde, jak by sis ty nebo tvé okolí představovalo. Je to zkrátka tak – pokud se potřebuješ například intenzivně soustředit na výkon v práci a nejsi zrovna v dynamické fázi, tak to může jít pěkně ztuha.

 2. Vědomí těchto cyklických darů i výzev ti přinese vnitřní klid a dokonce i více energie. Přestaneš jí zbytečně plýtvat na sebeobviňování a přemáhání se. Své úkoly a aktivity si jednoduše rozvrhneš a naplánuješ na vhodné části cyklu. No není to efektivní a chytré?

Cyklický náramek vyrábím ručně z přízí (mix bavlny a syntetiky). I výběr materiálu má svůj hlubší smysl – představuje další symbol ženské cykličnosti. Tak jako je mladá dívka nejdřív bez menstruace, tak poté, v plodném období, bude menstruace součástí převážné doby jejího života. Později v období menopauzy tento proces ale skončí. Stejně tak se mění i cyklický náramek – pomalu a postupně ztrácí svůj prvotní zářivý lesk.

Cyklický náramek slouží jako každodenní připomínka tvé cykličnosti. Časem si možná na dary a výzvy cykličnosti zvykneš natolik, že už náramek nebudeš potřebovat. Do té doby bude ale tento náramek tvým průvodcem v ženském světě!

Chci náramek - jak objednat?

Každá žena je jedinečná, a zaslouží si proto jedinečný symbol své ženské síly – vyber si proto barvy, které tě nejlépe vystihují – klasické odstíny v základní verzi náramku, jemné pastelové nebo tmavé či zářivě neonové. Klidně mi napiš svou představu a náramek budeš mít přesně podle svého.

Cyklické náramky jsou vyrobené ručně, s láskou a maximální pečlivostí. Každý náramek je upleten minimálně z 400 uzlíků.

Zakládám si na preciznosti, a proto používám na spoje dvojité protikroužky místo klasických spojovacích oček – takže se ti nestane, že by se náramek roztrhl. Kovové části náramků jsou z chirurgické oceli a jsou tudíž hypoalergenní.

Můžeš si vybrat univerzální velikost náramku a délku přizpůsobit nastavitelným řetízkem. Nebo mi napiš obvod svého zápěstí a já ti vyrobím náramek na míru (nastavitelný řetízek budeš mít i v této variantě  a můžeš si ho sama zkrátit podle potřeby).

K náramku patří i přívěsek. Ten si můžeš vybrat z nabídky nebo použít svůj.