O cykličnosti

Respektuj přirozenou ženskost

O cykličnosti

Jsme součástí vesmíru, který se neustále mění. Vznik a zánik, zrození a smrt – jedno nemůže existovat bez druhého. A tak jako planety obíhají kolem Slunce, Měsíc kolem Země, tak jako se střídají 4 roční období, střídá se i úplněk a nov, den a noc. Takové jsou přírodní zákony.

I my ženy jsme součástí těchto přírodních sil. Když se Měsíc na nebi proměňuje – dorůstá do úplňku a pak couvá do novu, podobně tomu se mění i každá žena. Během každého měsíce, po celý svůj život.

Respektuj proto svoji přirozenou ženskost. Cyklický náramek ti pomůže zůstat v kontaktu sama se sebou a žít svůj život naplno!

Ženský cyklus ovlivňují hormony estrogen a progesteron. Jejich množství se mění v přůběhu měsíce a dělí ho tak na 4 jedinečná období, která se dají svou energií přirovnat k ročním obdobím. Během měsíce tak žena prochází fází jara, léta, podzimuzima. A každé z těchto období s sebou nese své dary i výzvyfyzické, psychické i emocionální.

Poznej, co ti tato období přináší. Nos tento jedinečný náramek a využij svůj potenciál na maximum! Cykličnost otevírá dívkám a ženám úžasnou sílu, kterou mají k dispozici jen ony.

I ty můžeš být šťastná a prožívat naplňující vztahy s ostatními. Začni proto u sebe, svého vlastního těla a mysli. Dopřej si sebeLÁSKUsebeVĚDOMÍ, kterou získáš právě díky vědomí cykličnosti.

Kup si tento ručně vyráběný cyklický náramek a napoj se na nekonečný zdroj moudrosti a síly přírody.

Chceš se dozvědět o cykličnosti ještě mnohem více? Stáhni si e-book Cyklický life management ZDARMA.